Fællesspisning og generalforsamling mandag den 19. marts

Fællesspisning og generalforsamling mandag den 19. marts

I år afholdes generalforsamlingen mandag den 19. marts kl. 18.30-19.30 på Brylle Skole.

Igen i år byder bestyrelsen på gratis aftensmad forud for generalforsamlingen for børn og voksne fra kl. 17. Herefter er der fri leg i gymnastiksalen for børnene med voksen-opsyn, mens de voksne deltager i generalforsamlingen. Tilmelding til fællesspisning rettes til Kalle Bøgh på brylleborgeren@bryllegymnastik.dk senest mandag den 12. marts.

Indkommende forslag til dagsorden sendes til Kasper Eulert senest 1. marts på naestformand@bryllegymnastik.dk.  Hold øje med dette opslag for endelig dagsorden.

Vi håber at se en masse af foreningens medlemmer til foreningens vigtigste arrangement!